На стилна церемония в зала „Колодрума“, Пловдив Българската федерация по мотоциклетизъм закри сезон 2025. Събитието уважиха партньори на БФМ, състезатели, треньори, отбори и легенди на мотоциклетния спорт у нас.
Наградени бяха десетки състезатели в класовете Супер спорт, Формула 1000, Супербайк, СуперМото, СМ Джуниър, СМ, ЕС3, ОУПЪН, СМ Формула, SB600 – Stock Bike 600, PB600-Pro Bike 600, SB100+-Stock Bike 1000+, Ендуро, Сеньор, Джинуър, ATB MX, ATB X-CROSS, MX и MXS, Сред наградените не липсваха представители на нежния пол.
Церемонията закри президентът на БФМ Ангел Траков, който пожела новата 2026 година да бъде по-успешна. Траков покани присъстващите на откриването на A1 Motor Park, като не скри радостта си, че вече имат собствена арена за шампионати.